ТЪРГОВЕЦ НА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ INEOS Grenadier

Силвър Стар Моторс ЕАД е официалният представител и вносител на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от м. Април 2022г. придобихме права за генерално представителство на нова вълнуваща марка - INEOS Grenadier.
Комбинирайки здрав британски дух и дизайн с немска инженерна строгост, Grenadier ще бъде наистина безкомпромисен 4x4, създаден от нулата, автомобил. Проектиран да преодолява всички препятствия, той ще осигури най-добрите в класа автомобили за офроуд, отличаващи се с издръжливост и надеждност.

Ако подхождате проактивно и сте динамична натура,

ако комбинацията от офроуд активности и продажби е Вашата мечтана работа,

ако успявате да ентусиазирате околните и търсите ново приключение, на което да се отдадете
напълно,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Моторс ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Проактивно търсене на клиенти, обработване на входящи запитвания и създаване на високо ниво на клиентска удовлетвореност
• Проучване и анализиране на пазара в България, в т.ч. даване на предложения за по-добро позициониране на бранда
• Активно водене на целия процес по продажба на офроуд автомобили с марка INEOS Grenadier (от оферта до издаване на автомобил)
• Презентиране на съпътстващи продукти и услуги, вкл. финансови, сервизни и др.
• Реализиране на пробни шофирания и участие в различни мероприятия (маркетингови, спортни, ловно стопански и други)

Изисквания към търсените кандидати:
• Предишен опит в автомобилен бизнес и продажби – минимум 2 години
• Задължително завършено висше образование
• Добри познания по английски език (писмено и говоримо)
• Комуникативност, самоорганизираност, амбиция и ориентираност към резултати
• Умение за работа с MS Office, вкл. Word и Excel
• Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с:
- опит при шофиране по специализирани трасета;
- ясно изразени интереси и технически познания в сферата на високопроходими автомобили.

Предимствата за Вас:
• Ще имате шанса да бъдете част от офроуд общността в България и да градите основите с нас
• Ще имате свободата да увеличавате значително размера на възнаграждението си
• Ще преминавате през специализирани продуктови обучения, съгласно програмата на INEOS Automotive Limited (производител на INEOS Grenadier)
• Ще работите на трудов договор с 22 дни платен годишен отпуск
• Ще придобиете познания при работа със специализирани софтуерни продукти и уеб-базирани платформи на INEOS Automotive Limited
• Ще бъдете част от разнообразни маркетингови събития, презентиращи бранда в различни локации на страната

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstarmotors.eu, като посочите референтния номер на позицията (GrenS_Sf_0522), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Моторс“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на компанията или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

09.05.2022

Организация:

Силвър Стар Моторс ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК