СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент специализиран в производството на машини за минната промишленост:

Основни отговорности:

* Осигурява висококачествена сервизна поддръжка на оборудването като извършва и/или ръководи поддръжката и ремонтирането на оборудването на или извън територията на клиента;
* Да участва активно в процеса на сглобяването и стартирането на новодоставеното оборудване;
* Да провежда регулярните тестове, прегледи, гаранционна и следгаранционна поддръжка на оборудването на клиента;
* Да обучава техническия персонал на клиента за ефективна работа и поддръжка на оборудването.

Компанията предлага:

* Трудов договор с пълни осигуровки;
* Отлично възнаграждение;
* Ваучери: 200 лв.;
* Годишен бонус от 15%;
* Допълнителен здравен пакет;
* Служебен автомобил и телефон;
* Квалификационни курсове в страната и чужбина.

Основни изисквания за позицията:

* Висше техническо образование;
* Английски език /работно ниво/;
* Опит мин. 1 година /в поддръжката на минно или пътно строителна техника/;
* Отлични познания по механика, предимство е познанита по хидравлика и автоматика.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Смолян

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК