Техник хладилна/климатична техника - поддржъка на офис сграда

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделният човек и правилния човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер за услуги и технологични решения в областите: енергия, вода и въздушни системи – специалист на позиция:

Техник

Основни задължения:

• Отговаря за правилната експлоатация на оборудването в поверените му обекти;
• Отстранява повреди и извършва профилактични прегледи на инсталациите;
• Пълно обслужване на техническото оборудване – разглобяване, почистване, контролиране и монтиране;
• Откриване на дефектни елементи и модули и тяхната подмяна с нови компоненти;
• Извършва мониторинг върху дейността на подизпълнителите при обслужване и ремонтни дейности;
• Следи за техническите показатели, комуникира с клиенти и обработва техническата документация.
• Спазва безопасните условия на труд.

Компанията предлага:

• Трудов договор, пълни осигуровки;
• Конкурентно стартово възнаграждение;
• Много атрактивен социален пакет с включени придобивки;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения с компанията;
• Работа в компани спазваща трудовата етика;

Изисквания:

• Средно/висше техническо образование ;
• Опит в сферата на топлотехниката, хладилната или климатична техника;
• Познания в сферата на климатични камери, охладителни кули, помпи, чилъри, сплит системи, агрегати, компресори и хладилни инсталации;
• Познания за работата на вентилатори и въздуховоди;
• Отговорност и умение за работа в екип;
• Свидетелство за управление на МПС – В кат.

Ако считате себе си за амбициозен и активен човек, изпратете автобиографията си и ние ще се свържем с вас.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2300 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК