Водач на мотокар

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За нашия клиент - утвърдена компания, лидер в своя сектор на българския пазар, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Отговорности:
Управлява мотокар по безопасен за служителите и стоката начин;
Изпълнява дейности, необходими за осъществяване на товаро-разтоварния процес на територията на логистичния склад;
Прилага вътрешните правила за товаро-разтоварна дейност, приемането и връщането на стоки;
Отговаря за правилната експлоатация и текущата поддръжка на електрокара;
Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност на труда.

Компанията предлага:
Работа на три смени;
Възможност за придобиване на опит в една от компаниите – лидери на пазара;
Въвеждащо обучение;
Отлично възнаграждение;
Допълнителни бонуси и ваучери за храна;
Отлични условия на труд и стриктно спазване на условията за безопастност.

Изисквания:
удостоверение за правоспособност за работа с електрокар/мотокар;
Предишен опит на подобна позиция е задължителен;
Мотивация и отговорност за изпълнението на поставените задачи;
Умения за работа в екип;
Възможност за започване веднага.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК