Шофьор-куриер

Описание

Описание и изисквания:
Във връзка с разширяване на дейността си, фирма партньор на голяма куриерска компания търси куриери в район Лозенец

Задължения:

- приемане и доставяне на куриерски пратки от/до адреса на клиенти

- приемане и извършване на плащания, свързани с куриерските услуги, издаване на необходимите за това документи;

- оформяне на товарителниците за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите;

- управление на служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;

- следене за правилното и безопасно транспортиране на пратките. Изисквания към кандидите:

- средно или средно специално образование;

- свидетелство за управление на МПС категория B;

- комуникативност и умение за работа с клиенти;

- желание за обучение и развитие;

Фирмата предлага:

- провеждане на обучение .Заплащането на обучението се поема от компанията;

- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;

- 8 часов работен ден

- бонусна система, обвързана с оборота на обработени и разнесени пратки.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

обл.София общ.Своге с.Реброво ул.Стара планина 46 ПК 2294

Дата:

16.05.2022

Организация:

Иванчев 2020 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Иванчев 2020 ЕООД може да получите ТУК