Офис Хигиенисти

АН ОЛНЮ ТЕХ ЕООД търси да назначи Хигиенисти за работа в офис.

Работни задължения:
• Поддържане на постоянна чистота в определените на фирмата помещения и прилежащи площи - почистване и дезинфекциране на работните места, коридори, кухни, тоалетни и др.
• Грижи се за растенията в сградата ежедневно.
• Периодично почиства прозорците в помещенията.
• Събира и опакова отпадъците от помещенията до съответните места за събирането им.
• Следи за изразходването и зарежда с необходимите миещи препарати и санитарно-хигиенни материали санитарните възли.
• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.
Изисквания:
• Умения за работа в екип.
• Завършено средно образование.
• Добро ниво на Английски език – минимум В1.
• Сръчност, бързина и отговорност към поставените задачи.
• Професионално отношение към трудовите задължения и колегите в офиса.
• Спазва правилника за вътрешния трудов ред и носи подходящо облекло по време на работа.
• Предишен опит – минимум 1 година на подобна длъжност.
• Работа на смени (сутрин и следобед).

Какво Ви предлагаме:
• Атрактивна стартова заплата.
• 5 дневна работна седмицата.
• Богат пакет от социални придобивки.
• Допълнително здравно осигуряване.
• Подаръци за рожденни дни.
• Платен-годишен отпуск (20 дни), пътувания, Тиймбилдинги.
• Седмичен спортен ден (футбол) + офис кетъринг.
• Възможност за израстване в компанията.
• Разнообразие от пресни плодове, кафе, сокове и други безалкохолни напитки.

Ако отговаряте на описаните по-горе критерии, сте енергични, отговорни и умеете да работите в екип ще очакваме вашето СВ!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул. Тодор Александров

Дата:

23.05.2022

Организация:

АН Олню Тех ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АН Олню Тех ЕООД може да получите ТУК