Оператор на изходяща линия

В международна компания се изискват служители на пълно и непълно работно време ( възможно за студенти ). Конкорд Сейл е международна компания с дейност в повече от 7 европейски държави, има повече от 11 подразделения, а мащабът на компанията и системата за подкрепа на служителите предлагат възможности за кариера в различни области.

Изисквания:

Готовност за работа в екип
Основни познания в компютърна грамотност
Владеене на български език.
Осъществяване на изходящи повиквания

Отговорности:

Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията на нашите клиенти ( продажби по телефона не се извършват )
Консултиране на клиенти
Съдействие при решаване на различни въпроси
Регистриране на информация в базата данни
Условия за работа:

Заплата 1200 - 1600 лв бонуси и възнаграждения
Офис в центъра на град София
Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера за сметка на фирмата
Възможности за професионално развитие

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

В случай,че предизвикахме интереса Ви обадете се по тел: +359 877293508 Елена Тулуш или изпратете CV по е-мейл: concord.sale@gmail.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1600 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

27.05.2022

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК