ПИКЪР- София

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

ПИКЪР

Компанията предлага:
Атрактивно стартово възнаграждение;
Ваучери за храна в размер на 200 лв;
Въвеждащо и последващо обучение;
Работно облекло и обувки от компанията;
Работа на смени (първа от 07:30 - 16:30 и втора смяна от 13- 22ч ( 1 час обедна и 2 почивки по 15мин ), с почивни съботи, недели и празнични дни;
Много добри допълнителни бонуси при постигнати резултати.

Отговорности:
Набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
Участие в инвентаризации;
Следене за качеството на продукцията;
Извършване на товаро - разтоварни дейности.

Изисквания:
Средно образование;
Готовност за полагане на физически труд;
Отговорно отношение към работния процес;
Опит в сферата на логистиката и оперативна дейност в складово стопанство е голямо предимство.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2300 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК