Сервизен техник – Eлектрически тротинетки

Описание

Вашите отговорности:

 Ремонт на механичните компоненти на тротинетките – шаси, окачване, смяна на гуми и др.;
 Диагностика и ремонт на електрическите компоненти – двигател, контролер, съединения;
 Диагностика и ремонт на електрически батерии;
 Подготовка на тротинетките преди предоставяне към клиентите;
 Попълване на необходимата сервизна документация;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Техническо образование или познания – електротехника, електроника; Опит в ремонта на електрически тр

Специални умения:
Отговорност, аналитично мислене, сръчност, прецизност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2500 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Пирин 44, вх.Б

Дата:

12.06.2022

Организация:

Смарт Електрик Пойнт ООД

Повече информация за Смарт Електрик Пойнт ООД може да получите ТУК