КОЛ ЦЕНТЪР АГЕНТ с европейски езици / НЕМСКИ / ФРЕНСКИ / ИСПАНСКИ / ИТАЛИАНСКИ

За наш клиент, развиващ своята дейност в ИТ сектора, търсим да назначим
мотивирана и амбициозна личност, която да се присъедини към техния
екип.

Задълженията Ви ще включват :

• Водене на кореспонденция с чуждестранни клиенти по телефона, чат и/или имейл;
• Помагане за намиране на решения при клиентски запитвания;
• Активно предлагане продуктите на компанията;
• Поддържане високо професионално ниво и изграждане дългосрочни отношения, които
развиват бизнеса на компанията.

Изисквания към кандидатите :

• Опит на подобна позиция;
• Владеене на някой от следните европейски езици - НЕМСКИ / ФРЕНСКИ / ИСПАНСКИ
/ ИТАЛИАНСКИ език на добро ниво – писмено и говоримо;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Компютърна грамотност.

Компанията предлага :

• Атрактивно заплащане, обвързано с постигнати резултати;
• Възможност за кариерно развитие в утвърдена компания;
• Приветлива и модерна офис атмосфера и топ локация;

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3500 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.06.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК