Спедитор - сухопътен, въздушен или морски транспорт

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

За тях в момента търсим проактивен и мотивиран да се развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Спедитор – сухопътен, въздушен или морски транспорт

Задължения и отговорности:
*Търгува на международни борси, търси товари и осигурява оптимална заетост на транспортните единици;
*Проучва пазарните условия в областта на спедицията;
*Води кореспонденция между компанията и търговските борси и изготвя договори въз основа на постигнатите споразумения;
*Отговаря за изрядността на документацията, както и спазването на уговорените нормативни срокове;
*Проследява и управлява цялостния транспортен процес, като следи за неточности и съдейства за тяхното навременно отстраняване.

Компанията предлага:
*Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки;
*Конкурентно възнаграждение;
*Допълнителни ежемесечни бонуси, обвързани с индивидуалното представяне на служителя;
*Добър социален пакет;
*Стандартно работно време;
*Възможност за работа в екип от изградени професионалисти;
*Работа в установена международна компания в сферата на логистиката.

Изисквания:
*Предходен опит на сходна позиция – поне 1 година;
*Релевантно образование ще се счита за предимство;
*Отлични умения за работа MS Office пакета и със специализиран софтуер;
*Свободно владеене на английски език – писмено и говоримо;
*Отговорност и проактивност в изпълнението на поетите ангажименти.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК