ОХРАНИТЕЛ

Описание

Описание и изисквания:
Охранителна фирма в гр. София разширява своята дейност и търси да назначи служители за дневни смени на длъжност Охранител. Обекта се намира в кв. Модерно предградие. Работи се от 07:00-19:00 ч. в работни дни.

Ако Вие притежавате:
• Средно образование:
• Интерес към нови предизвикателства;
• Желание за постигане на добри резултати
• Чисто съдебно минало;
• Добри комуникативни умения;

Вашите задължения ще включват:
• Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект;
• Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект;

Ние Ви предлагаме:
- Отлични условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки
- Възможност за по - високи доходи при допълнителни смени;
- Първоначално обучение и фирмено униформено облекло;
- Възможност да се присъедините към една от най-добрите фирма в бранша;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- При постигнати добри резултати възможност за обучение и кариерно развитие в Дружеството;
- Работа по график;
- Атрактивно прогресивно заплащане, съобразно показаните умения и дисциплинираност;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1200 лева на месец

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ

Дата:

23.09.2022

Организация:

ГАРД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГАРД ЕООД може да получите ТУК