Иконом/ка

Агенция Perfect House Care търси за свой клиент, иконом за квартал Бояна-София.

Предлага се:

Заплащане 2500лв
Безплатно самостоятелно жилище
Ползване на служебна кола

Задължения и отговорности:

Организира изцяло домакинската дейност в къщата
Следи наетия домашен персонал за порядъка и чистотата на дома и поддръжката на градината
Включва се в домакинските задължения: подреждане, смяна на спално бельо, пране, гладене, миене на съдове, грижа за цветя и др.
Грижи се, наглежда и подпомага децата в техните ежедневни дейности
Ежедневно пазаруване на храна и консумативи за дома
Приготвя сутрешни закуски за семейството
Подрежда масата за хранене, сервира и отсервира храна и напитки
Посреща и изпраща гости
Следи и информира за евентуални нередности и нуждата от евентуални ремонтни дейности
Придружава семейството на почивки

Изисквания:

Средно или по-високо
Предишен опит е предимство
Шофьорска книжка, с опит
Организираност, лоялност, честност и коректност
Нагласа за дългосрочен ангажимент.

При проявен интерес, моля изпращайте подробни автобиографии със снимка на имейл адреса на агенцията: office@phcare.bg. При наличие на препоръки може да изпратите и тях.

Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция Пърфект Хаус Кеър е регистрирана под рег. №3107/31.12.2020 за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за територията на България.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2500 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Дружба, бл.191, вх.Б, ап.29

Дата:

06.07.2022

Организация:

Пърфект Хаус Кеър ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Пърфект Хаус Кеър ЕООД може да получите ТУК