Хигиенист/ка

Нашият клиент е елитен частен клуб, който селектира своите членове. За да се поддържа идеална атмосфера за всички, клубът прилага правила, важащи за всички членове, гости и служители. Политиката на клубът е гостите да се наслаждават на гостоприемство от най-висока класа, което се постига с безупречно обслужване, изящен интериор и първокласна гурме кухня.

Клубът има нужда от нови попълнения в екипа на позиция Хигиенист/ка, чиито отговорности ще бъдат да:
- Изпълнява възложените задачи свързани с длъжността.
- Спазва и поддържа хигиенните стандарти и норми на клуба.
- Придържа се към правилата и мерките за работа.

Изискванията към кандидатите са да притежават отговорност, изпълнителност и дискретност при изпълнение на задълженията и задачите.

Клубът предлага:
- Работа на смени по предварително изготвен график.
- Осигурено хранене по време на смяна.
- Ваучер за такси след втора смяна.
- Осигурена работна униформа, както и химическо почистване.
- Спокойна и приятна работна среда.

Можеш да кандидатстваш като ни изпратиш автобиография и ще се свържем с теб, ако си одобрен по документи.
Услугите ни към кандидатите са безплатни.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

04.07.2022

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК