Служител - работа с шлайф / флекс

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, производствена компания, търсим да назначим:

Oператор на шлайф машина - Шлайфист

Основни задължения:

Обработка на метални детайли с шлайф/флекс;
Оразмеряване и разчертаване на детайли;
Монтаж и напасване на металните детайли в определената конструкция;
Контрол на шлифованите детайли в края на процеса, според описаното в документацията;
Периодична корекция на шлифовъчните форми.

Компанията предлага:

Трудов договор – пълни осигуровки;
Допълнителни възнаграждения под формата на бонуси;
Социални придобивки: Ваучери за храна, осигурен транспорт или покриване на пътни разходи;
Възможност за дългосрочна работа в стабилна компания, лидер в своята сфера;
Динамична работна среда с добре изградени работни практики.

Изисквания:
Опит в сферата на производството ще се счита за предимство;
Желание и мотивация за работа в производствена компания;
Умения за спазване на срокове и добра екипна работа;
Внимание към детайла, отговорност и лоялност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

12.07.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК