Специалист обслужване на клиенти с немски език- Велико Търново

Описание

Присъедини се към Sutherland и работи от вкъщи!

Sutherland: Световен лидер в управлението на клиентското преживяване от над 37 години! С иновативни подходи и автоматизация, ние гарантираме растежа на партньорите си, като осигуряваме висококачествено обслужване на техните клиенти. От 2008 сме утвърдени в България, където над 2,000 специалисти в София, Варна и Бургас или дистанционно предлагат поддръжка на клиенти на 17 езика.

Твоето място в Sutherland ще те доведе до:
Разнообразие от вълнуващи проекти и сътрудничество с вдъхновяващи професионалисти в динамични области като технологии, онлайн търговия, комуникации, стрийминг и хотелиерство.
Безгранични възможности за професионално развитие в подкрепяща и развиваща среда.
Участие в мултикултурен и талантлив екип, споделящ знания и опит.

За ТЕБ:
Отлично владеене на немски език (най-малко B2).
Добри компютърни умения.
Силни комуникативни способности и позитивно отношение.
Желание за непрекъснато учене и усъвършенстване.
Отлични организационни умения и способност за работа в екип.

Твоите Задачи:
Обслужване на клиенти на немски език (телефон, чат, имейл).
Анализиране на запитвания и предлагане на най-доброто решение.
Професионално обучение според световни стандарти за обслужване на клиенти.

Твоите предимства:
Дългосрочен трудов договор и стабилност в призната компания.
Разширени здравни ползи и животозастраховане за твоята сигурност.
Платен годишен отпуск, плюс специални уелнес дни за твоето благополучие.
Възможности за гъвкаво работно време, за да съчетаеш професионалните си ангажименти с личния си живот.
Компенсация за транспортни разходи, улесняваща твоето ежедневие.
Ваучери за храна за твоето удобство и комфорт.
Платено обучение и персонален коучинг за твоето професионално развитие.
Възможност за кариерно развитие в рамките на глобалната структура на компанията.

Допълнителни бонуси за теб:
Цифрово обслужване на служителите за максимално удобство.
Достъп до програма за психологическа подкрепа и специални отстъпки за служителите.
Възможност да спечелиш бонуси чрез програмата „Препоръчай приятел“.
Участие в корпоративни събития и тиймбилдинги, които засилват екипния дух.
Пакети за релокация за кандидати, идващи от други градове или държави.

Стани част от нашия екип и изгради своята кариера в Sutherland, където всеки ден е нова възможност за развитие!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1

Дата:

01.05.2024

Организация:

Sutherland

Детайли за организацията:

Повече информация за Sutherland може да получите ТУК