Митнически агент

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага ранообразни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

За тях в момента търсим отговорен и мотивиран да се развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Отговорности:
Подготвя и проверява необходимите митнически документи за внос, износ, временен износ, активно усъвършенстване и транзитни митнически декларации;
Осигурява навременно освобождаване на митнически пратки по внос и износ;
Проверява, окомплектова и своевременно подава за изготвяне всички ЕАД на пратките за износ и ги регистрира на митница;
Изготвя декларации за временно складиране и ги регистрира съобразно действащото митническо законодателство;
Издава фактури по горепосочените дейности;
Води активна комуникация с клиентите и отговорните институции.

Компанията предлага:
Трудов договор с пълни осигуровки;
Конкурентно стартово възнаграждение;
Допълнително финансово възнаграждение за клас прослужено време;
Ежемесечни бонуси;
Стандартно работно време;
Отличен социален пакет - ДЗО; застраховки (луксозен пакет);
Сигурност и коректност в трудовите отношения.

Изисквания:
Предходен опит на сходна позиция;
Средно/висше икономическо образование;
Познаване на българското митническо законодателство;
Английски език на работно ниво;
Коректност, лоялност и умения за работа в екип.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Военна дейност
Охрана

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.09.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК