Специалист, офис поддръжка

МенторМейт е една от най-големите компании за разработка на специализиран софтуер в страната, с офиси в София, Пловдив, Велико Търново, Варна, Русе, Минеаполис, Гьотеборг.

За нуждите на офиса ни в София търсим да назначим Специалист, офис поддръжка, който ще бъде ангажиран в часовете между 12:00 и 20:00 ч.

Основни задължения
Управляване и участие в процесите, свързани с поправка и поддръжка на сградата и общите офис части
Изготвяне на документация, свързана с процесите по поддръжка
Обработване и актуализиране на информация в Excel таблици
Оказване на помощ при тикети, зададени от колеги, относно техника и офис оборудване
Приемане, изпращане и подготовка на пратки и материали за страната и чужбина
Извършване на допълнителни дейности, обвързани с позицията
Изисквания
Добра компютърна грамотност
Умение за работа в екип
Отговорност и лоялност
Желание за развитие в сферата на технологиите
Предимство би било
Предишен опит на подобна позиция
Свидетелство за управление на МПС
Добро владеене на английски език
Компанията предлага

Кариерно развитие
Професионално развитие в глобална компания
Предизвикателни проблеми за решаване
Кариерно развитие с регулярно повишаване на заплащането
Индивидуален бюджет за допълнителни обучения и сертификати
Обучения за развитие на меки умения
Курсове по бизнес английски
Презентации за споделяне на знания

Баланс между работата и свободното време
Допълнителен платен отпуск за лоялни служители
Бонус програма за препоръки
Фирмени събития, тийм-билдинги и партита
Платформа за мотивиране на служителите чрез геймификация
Зали за отдих и забавление