Спедитор / Митнически агент

Описание

ИЗИСКВАНИЯ:

- завършено висше образование, като с предимство са специалностите "Икономика на транспорта", "Технология и управление на транспорта", "Логистика" и други в областта на транспорта и спедицията;
- активен шофьор кат. В

ПРЕДИМСТВА:

- владеене на английски език;
- опит и познания за документооборота в автомобилния транспорт;
- опит и познания за документооборота в морския транспорт;
- опит и познания при обработка на митнически документи;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- да изготвя документи, свързани с товарооборота през пристанищата в Бургас
- да обработва митнически документи;
- работа с пристанищна админстрация;
- работа с различни завена от държавната администрация;
- работа с контейнерни линии;
- работа с отчетни документи;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- коректност и точност в трудовите взаимоотношения
- целогодишна и постоянна заетост
- отлична работна среда
- работно време - редовна смяна

ДОКУМЕНТИ

- CV
- Мотивационно писмо
- Снимка

Опит в сферата на спедицията е допълнително предимство.

Ако нашето предложение Ви привлича, изпратете Вашето CV, мотивационно писмо и актуална снимка, като кандидатствате директно от публикуваната в сайта обява през бутона
"Кандидатствай", не по-късно от 20.09.2022 г.

Предоставените лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени и поканени за интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

02.09.2022

Организация:

Сий Линк Шипинг ООД

Повече информация за Сий Линк Шипинг ООД може да получите ТУК