Стюард/еса

"ГП Авиейшън" ЕООД, е българска авиокомпания, притежаваща свидетелство за авиационен оператор в съответствие с българското национално законодателство.
Понастоящем „ГП Авиейшън“ ЕООД предлага изключителната възможност за 6 нови служители с квалификация стюард/еса и старши/а стюард/еса да се присъединят към нашия екип на постоянен трудов договор с 6-месечен изпитателен срок.
Интервютата ще бъдат проведени в София.
Задължения и отговорности:
• Да бъдат готови да изпълняват постоянно летателна дейност от/до Прищина, Косово;
• Да предоставят отлично обслужване на пътниците и създава приятелска атмосфера на борда;
• Да изпълняват точно задълженията си, като членове на кабинния състав, гарантирайки безопасността на самолета и пътниците;
• Приветстват пътниците, оказват им асистенция по време на полета и представлява авиокомпанията по възможно най-добрия начин.

Изисквания:
• Да имат приветлив външен вид;
• Да притежават опит, като стюард/еса;
• Да притежават валидна EASA атестация за стюард/еса;
• Да притежават летателен опит и отметка за тип самолет Boeing 737-400;
• Да имат българско гражданство;
• Да владеят отлично писмено и говоримо албански и английски език. Албанският език е абсолютно задължителен;
• Владеенето на немски език ще се счита за предимство;
• Да имат валидни лични документи (паспорт, сертификат от преминати медицински прегледи и др.);
• Да има ваксина за COVID-19;
• Отговорни, дисциплинирани и позитивни личности;
• Да могат да се справят в трудни ситуации, да могат да работят под напрежение и да запазват самообладание в критични ситуации.
• Да притежават качествата тактичност, дипломатичност, а когато е необходимо и упоритост;
• Да притежават отлични комуникативни умения и способност за работа в екип;
• Гъвкави и приспособяващи се личности, към всякакъв вид бизнес среда.
Кандидати, които не говорят добър албански език, моля да не изпращат автобиографиите си!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Албански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Да имат приветлив външен вид; • Да притежават опит, като стюард/еса; • Да притежават валидна EASA атестация за стюард/еса; • Да притежават летателен опит и отметка за тип самолет Boeing 737-400; • Да имат българско гражданство; • Да владеят отлично писмено и говоримо албански и английски език. Албанският език е абсолютно задължителен; • Владеенето на немски език ще се счита за предимство; • Да имат валидни лични документи (паспорт, сертификат от преминати медицински прегледи и др.); • Да има ваксина за COVID-19; • Отговорни, дисциплинирани и позитивни личности; • Да могат да се справят в трудни ситуации, да могат да работят под напрежение и да запазват самообладание в критични ситуации. • Да притежават качествата тактичност, дипломатичност, а когато е необходимо и упоритост; • Да притежават отлични комуникативни умения и способност за работа в екип; • Гъвкави и приспособяващи се личности, към всякакъв вид бизнес среда. Кандидати, които не говорят добър албански език, моля да не изпращат автобиографиите си!

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Авиация / Летища / Авиолинии

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.09.2022

Организация:

ГП Авиейшън ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГП Авиейшън ЕООД може да получите ТУК