Служител/ка хигиена и чистота

Търсим служител/ка хигиена и чистота за новооткриващи се офиси и обекти на компанията.
Отговорности:
- сухо и мокро почистване на санитарни, работни и др. помещения;
- измиване на подови повърхности и почистване на санитарни принадлежности;
- почистване на мебели от прах;
- зареждане с консумативи;
- прецизност,точност и усмивка при извършване на поставените задачи;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- нарастваща заплата и бонус възнаграждения при отлично изпълнени задачи;
- отлична работна среда ;
- трудов договор;
- коректност от наша страна ;
- сплотен колектив и приятелска атмосфера;

Ще се радваме да сте част от нашия екип.Очакваме вашата автобиография и актуална снимка на:
ул. ‘’Софроний Врачански ‘’20
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

21.09.2022

Организация:

Unipark Logistics

Детайли за организацията:

Повече информация за Unipark Logistics може да получите ТУК