Чистач за мобилна група (мъже/жени)

Ние сме „ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ“ ЕООД, фирма за подбор на персонал. Представяме на вашето внимание свободна позиция, която наш партньор предлага. Една от известните и големи компании в сферата на почистване търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента търсят отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията:

С голям опит в бранша.
Работят на 8 часов работен ден – ненормиран. От рано сутрин или до късно вечер.
Задължения:
• Измиване на прозорци, дограми и щори;
• Работа със специализирани почистващи машини;
• Пране на мокети, дивани, столове и други настилки;
• Работа със специализирани почистващи препарати;
• За мъжете – да могат да работят на вишки и на високо;

Ако позицията, представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.09.2022

Организация:

Employee Development LTD

Повече информация за Employee Development LTD може да получите ТУК