НАЧАЛНИК СКЛАД

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Основни отговорности и задължения:
Опит като управител на склад (за предпочитане в автомобилната индустрия);
Университетска диплома в съответната област;
Добре усвоен опит в логистичните процеси и икономичното производство;
Опит в работата с ERP система (за предпочитане SAP);
Разширени умения за работа с MS Office (Excel, Word, Outlook);
Свободно владеене на английски език;
Лидерски умения;

Изисквания за позицията:
Отговаря за организацията, оперативната работа и управлението на процесите;
Предлага, въвежда и прилага нови процеси. Наблюдава прилагането и предлага подобрения на вече въведените;
Подготвя, поддържа и актуализира необходимите документи;
Подготвя и извършва годишната инвентаризация на дружеството. Оформя окончателни инвентаризационни отчети;
Активно участва във вътрешни и външни одити, като изготвя анализи и планове за действие;
Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Предизвикателна работа във водеща международна компания;
Вътрешно и външно обучение в зависимост от позицията;
Работа в позитивна и подкрепяща среда с отлични условия на труд;
Ваучери за храна;
Допълнителна здравна застраховка;
Широка гама от отстъпки за магазини и услуги;
Фирмен транспорт;
Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.11.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК