СКЛАДОВ АДМИНИСТРАТОР /редовна смяна/ - кв. Дружба

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент, ние търсим сериозен и мотивиран кандидат за позиция:

Вие ще получите:
Добро възнаграждение;
Редовно работно време;
Възможности за обучение и кариерно развитие;
Добро местоположение.

Работните задължения включват:
Входящи и изходящи стоки към клиенти и дистрибутори;
Манипулиране на стоки с мотокар, планиране на складиране и поддържане на добър ред в склада;
Работи с документи и отчети;
Работи със специализиран софтуер;
Осигурява прием, доставка и регистрация на сервизни инструменти и оборудване;
Осигурява приемането, обзавеждането и регистрирането на доставките на части, устройства, машини, изпратени от клиенти за отстраняване на неизправности, ремонт или сервизно обслужване.

От Вас се изисква:
>1 година опит на подобна длъжност;
Свидетелство за управление на мотокар - задължително;
Компютърна грамотност;
Основни познания по английски език;
Основни SAP познания за складови модули са предимство.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК