Брокер/Консултант недвижими имоти

Водени от желанието да удовлетворим потребността от коректни и сигурни услуги, създадохме агенция АркВю, в която работят брокери с дългогодишен опит в сферата на сделките с недвижими имота и имат еднакви разбирания относно професионалните и етичните принципи и ценностти.
Екипът на дружеството е специализиран за работа с корпоративни клиенти, продажби на жилищни имоти, ново строителство, парцели, ваканционни и индустриални имоти.
Нарастващият обем от работа доведе до необходимостта от разширяване на екипа.
Основни задължения:
1) Консултиране на клиентите и коректно отношение към тях;
2) Провеждане на огледи, срещи и преговори;
5) Цялостно съдействие при подготовката за сключване на конкретна сделка.
6) Аналитично мислене и проактивни действия
Ние предлагаме:
1) Офис с отлична локация;
2) Комфортна работна атмосфера;
3) Съдействие по всяка сделка, което се осъществява от правоспособни юристи и специалисти с техническа квалификация;
4) Начално и последващо обучение;
5) Гъвкаво работно време;
6) Мотивиращо възнаграждение, свързано с резултатите;
7) Конкретно разписана бонус система;
8) Достъп до голям брой оферти и лично портфолио от клиенти;
9) Работа със специализиран софтуер;
Компетентности, свързани с изпълнението на длъжността:
1) Високо ниво на езикова грамотност;
2) Опит в сферата на посредничеството или на юридическите консултации в сферата на недвижимите имоти ще се счита за предимство;
3) Добра компютърна грамотност – Word, Excel, Office Libre;
4) Лоялност и високо чувство за отговорност;
5) Комуникативност и умения за работа в екип;
6) Работа в динамична среда;
7) Активен шофьор ще се счита за предимство;
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете вашето CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Предоставянето на личните данни е доброволно. Tяхното обработване и ползване в процеса по подбор на персонал ще се извършва в пълно съответствие със законодателството в областта на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Недвижими имоти
Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.11.2022

Организация:

АркВю

Детайли за организацията:

Повече информация за АркВю може да получите ТУК