Специалист Обработка на Поръчки с Немски / Френски / Италиански / Турски език B2-C1 ниво

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, лидер в аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:
Приема и потвърждава поръчки за покупка;
Проследява наличности, размери, връщания на продукти и пратки;
Комуникира с клиенти по имейл и телефон;
Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Въвеждащо онлайн обучение;
Гъвкаво работно време по график;
Възможност да станете част от новосформиращ се екип.

Изисквания за заемане на длъжността:
Високо ниво на владеене на Немски / Френски / Италиански / Турски език (B2-C1);
Английски език на работно (ниво В2);
Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
Добри компютърни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Италиански език, Турски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК