HR-Асистент

SILVERHAND е международна агенция за набиране на персонал, специализирана в предоставянето на човешки ресурси и услуги за професионално консултиране с най-високо качество.
Благодарение на натрупания опит, постоянното обучение на служителите и иновативните методи за подбор и набиране на персонал, хиляди хора са намерили нова работа в чужбина.

За разширяване на нашия екип търсим:
HR-Асистент

Месторабота: (София) Гъвкаво работно място / време (smart working)

Вашите Задължения:

• Подбор на специалисти и неквалифицирани служители за работа в чужбина - интервюта (в офиса и/или по телефона), разясняване на съществуващите предложения за работа в чужбина
• Работа с база данни
• Изготвяне на професионални профили / въвеждане и обработка на данни
• Тясно сътрудничество с останалите служители във фирмата
• Препращане на допуснатите кандидати до следващия отговорен отдел

Вашият профил:

• Много добри комуникационни умения
• Владеене на английски или немски език
• Професионален опит е предимство
• Вие сте мотивиран, способен да работите в екип, надежден и преди всичко честен
• Готовност за личностно развитие

Нашето предложение:

• Атрактивно възнаграждение
• Гъвкаво работно време (почасова работа / непълен работен ден)
• Възможност за дистанционна форма на труд / дистанционна или надомна работа
• Добро и организирано въвеждане в работата
• Разнообразна работа
• Приятна работна атмосфера в динамична среда
• Възможности за израстване

Каним Ви на едно безгранично сътрудничество!

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu или чрез бутона “Кандидатствай”
Телефонен номер: +359876543150

Ще се свържем само с избраните кандидати.

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона за защита на личните данни в Република България).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

01.12.2022

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК