Охранител

Охранители за района на бул. Искърско шосе Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1450 BGN (Бруто); Отпуск 20 дни

Охранители за района на бул. Искърско шосе
Във връзка с разширяване на дейността си и увеличаване обема на работа, "АСО ПАНЕМА" ООД търси да назначи охранители за обект в гр. София

Основни задължения на служителя:
• Контрол и охрана на обекта;
• Изпълнява задачи, свързани с плана за охрана на обекта.

На кандидатите, които са одобрени за работа, ние ще предложим:
• Работа на трудов договор в сериозна фирма с много добри позиции на пазара на охранителни услуги;
• Мотивиращо и редовно получавано възнаграждение;
• Възможност за допълнителни приходи и стимулиране при постигнати високи резултати;
• Фирмено обучение;
• Униформено облекло
• Коректност в трудовите взаимоотношения;
• Професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от екипа ни, то можете да заявите кандидатурата си като изпратите автобиография с телефон за връзка и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1450 до 1450 лева на месец

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.12.2022

Организация:

"АСО ПАНЕМА" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "АСО ПАНЕМА" ООД може да получите ТУК