CCTV OPERATOR / Оператор ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ

Вие сте амбициозен, отговорен и лоялен? И сте на мнение, че малкият град не предоставя достатъчно възможности за развитие на младите хора? Ще Ви докажем, че грешите?
Ако имате желание да работите в динамична среда с позитивен млад екип, добро възнаграждение и възможност за развитие – определено ще отговорим на очакванията Ви!
Предизвикваме Ви да мислите нестандартно, като станете част от една вълнуваща индустрия, предотвратяваща престъпления и предоставяща неограничени възможности за кариерно развитие и добри доходи.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Компютърна грамотност;
- Основни познания по Английски език;
- Завършено средно образование;
- Мотивация и екипна ориентираност;
- Желание за работа, усъвършенстване и развитие.

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- Бдителност;
- Амбициозност;
- Лоялност;
- Отговорност;
- Умения за работа в екип;
- Бързи реакции.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осъществяване на видеонаблюдение;
- Предотвратяване на ситуации и престъпления, чрез подаване на сигнал.

Ставайки част от екипа Вие получавате:
- Платено фирмено обучение;
- Гъвкаво работно време (до 8 часови работни смени)
- Професионална реализация с възможност за израстване във фирмата;
- Трудов договор с реални осигуровки;
- Добро заплащане;
- Бонуси при справяне със ситуации;
- Социални придобивки (ваучери за храна 85 лв., Ободрителни напитки по време на работа., Офталмологичен преглед и др.)
- Приятна и комфортна работна/офис среда;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1140 до 1440 лева на месец

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

20.01.2023

Организация:

Смарт Стаф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Смарт Стаф ЕООД може да получите ТУК