ОВ специалист

Фирма ТЕХНОТУЛС БГ търси да присъедини към своя екип Техник ОВ

„Технотулс БГ“ ЕООД е бързо разрастваща се, утвърдена в своя бранш фирма. Дейността на фирмата е свързана основно с изграждане, реконструкция и поддръжка на търговки обекти, офиси и ритeйл паркове. Ние си сътрудничим както с български, така и с чуждестранни фирми.
Нашата цел е да продължим да се развиваме и да разширяваме дейността си, за това желаем да присъединим към екипа си мотивирани специалисти с желание за развитие.
Основни отговорности:
• Извършване на планирани, превантивни поддръжки на климатичните инсталации.
• Обслужване на климатичните инсталации и извършване на съответните настройки .
• Наблюдаване на техническата изправност на съоръженията по ОВ и ремонтиране при необходимост.
• Участие в технически прегледи, текущи и основни ремонти на оборудването.
• Участие в поддръжката на останалото оборудване .
• Работи по установените политики на компанията и други.
Основни изисквания:
• Завършено образование с техническа насоченост.
• 3 години трудов стаж по специалността.
• Опит в монтажа на вентилационни или отоплителни инсталации.
• Поддържа чисти и функциониращи инструментите.
• Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения.
• Сръчност, експедитивност при извършване на монтажните работи.
• Шофьорска книжка, категория B.
• Професионалният опит като техник е предимство.
• Отлични умения за комуникация и работа в екип.

Ние предлагаме:

- Постоянен трудов договор.
- Динамична и съвременна работна среда.
- Адекватно заплащане, съответстващо на уменията и постигнатите резултати.
- Работно време – 40 часова работна седмица.
- Възможност за командировки в страната.
- Обучение за позицията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1600 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.01.2023

Организация:

"Технотулс БГ"

Детайли за организацията:

Повече информация за "Технотулс БГ" може да получите ТУК