Спедитор международен сухопътен транспорт с Полски/Немски/Турски/Румънски език

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

По повод разрастването и повишените обеми на работа за наш клиент - водеща логистична компания - предлагаща различни транспортни и логистични решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа търсим:

Спедитор международен сухопътен транспорт с Полски, Немски, Турски или Румънски език

Основни задължения:
Изпълнява дейности, свързани с планиране, договаряне, организиране дистрибуцията на стоки;
Работа със специализиран софтуер за планиране, контрол и управление на логистични операции;
Координира работата с доставчиците по изпълнение на сроковете за спедиция;
Работа със запитвания и получаване на заявки от спедиторски и транспортни фирми, и фирми извършващи товаро-разтоварна дейност.
Компанията предлага:

Отлично стартово възнаграждение;
Отлична работна среда;
Организиран транспорт до офиса;
Работа от офиса, с възможност за работа от вкъщи след първата година;
Стандартно работно време от понеделник до петък от 09 до 17:30 ч;
Допълнителен социален пакет;
Възможност за работа в утвърдена компания;
Възможност за професионално развитие и платени обучения.

Изисквания:
Отлично владеене на Полски/ Немски / Турски или Румънски език (ниво B2-C1)
Много добро работно ниво на английски език B1-B2
Образование с икономическа, логистична и търговска ориентация;
Предишен опит с логистика/ спедиция е задължителен;
Компютърни умения, приложения на Microsoft Office.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Полски език, Румънски език, Турски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК