Юрисконсулт

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме страстни да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях. Вие не сте изключение!

Богатият опит в индустрията за човешки ресурси ни даде ценни прозрения и обширни познания за корпоративните култури и по този начин ни позволи да намерим най-добрите кандидати за нашите клиенти.

Нашият клиент е съвременна Адвокатска кантора, която приема предизвикателства в широк диапазон от разнообразие – от съдебни дела, правни консултантски услуги, правни анализи до участие в безвъзмездни инициативи за подобряване стандарта на живот и условията на труд в страната ни.

Екипът на компанията е изграден от утвърдени професионалисти с богат международен опит, с които компанията се гордее и успешно взема участие в голямо разнообразие от правни казуси, свързани с общо корпоративно, медийно, процесуално, семейно и наследствено право и много други.

За тях в момента търсим амбициозен и отговорен кандидат за позицията:

Юрисконсулт

Основни отговорности:
Организира представителството пред трети лица, държавни и обществени органи и организации и институции и съд;
Отговаря за изготвянето, подаването и получаването на документи, издавани от държавни и обществени органи и организации и институции, съдилища;
Води активна комуникация с клиенти, като ги консултира и оказва съдействие по различни правни въпроси;
Дава становища, изготвя договори, споразумения, анекси, нотариални актове, документи за Търговския регистър, съдебни книжа и всякакви други документи;
Координира работата по обосноваване на законосъобразността на извършваните действия пред контролни и ревизионни органи;
Съблюдава спазването на действащото законодателство при осъществяване дейността.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Годишни бонуси, обвързани с личните и екипни резултати;
Стандартен безсрочен трудов договор;
Офис на много добра, централна локация;
Възможност за работа в установена компания;
Работа в екип от сплотен професионалисти;
Възможност за дългосрочно кариерно развитие.

Очаквания към кандидатите:
Завършено висше юридическо образование;
Опит на позиции Юрист, Юрисконсулт, Адвокат – минимум 3 години;
Придобита юридическа правоспособност по чл. 163 от ЗСВ;
Вписване като адвокат/ младши адвокат в съответната колегия ще се счита за предимство;
Много добро познаване на действащото законодателство;
Отлична компютърна грамотност - MS Office, Internet, Еxcel;
Английски език на добро работно ниво ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип, адаптивност и гъвкавост;
Отлични комуникативни, организационни и социални умения.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК