ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНА ОХЛАДИТЕЛНА ТЕХНИКА

Евромаркет е най-успешната българска търговско-инженерингова компания. Вече 30 години тя е безпорен лидер в бранша си благодарение на иновативното и систематично упраление, както и на политиките за създаване на продуктивна и професионална среда, където всеки служител реализира и развива потенциала си.

Ние в Евромаркет вярваме, че тайната на успеха на една компания се крие в добрия екипен дух и таланта на всеки служител. Открити сме и знаем, че добрите резултати се постигат в условия на взаимно доверие и сътрудничество.

Евромаркет Компресорс е направление в холдинга, което е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:

Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
Samsung - турбокомпресори,
FG Wilson -дизел генератори,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули.

В резултат на развитието ни, предлагаме на опитен професионалист, който споделя нашите цели, да се присъедини към екипа ни на позицията-
ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНА ОХЛАДИТЕЛНА ТЕХНИКА.

Основни задължения:
- Консултира клиентите при избора им на продукти и решения;
- Установява контакти с нови клиенти и провежда срещи с тях;
- Изготвя оферти за предпочетените от клиента продукти;
- Води търговски преговори, сключва договори и сделки и следи за изпълнението им;
- Изготвя отчети за дейността си.

Изисквания:
- Техническо или икономическо образование;
- Опит в активните продажби;
- Отлични комуникативни и търговски умения; умения за работа с бизнес клиенти;
- Инициативност, активност, амбиция;
- Отговорност, лоялност;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Компанията предлага:
- Възможност за професионално развитие в голяма и утвърдена компания;
- Работа с продукти от водещи световни марки;
- Позиция в областта на В2В продажби;
- Обучения в страната и чужбина;
- Работа в екип от професионалисти в приятелска работна среда;
- Много добра работна заплата+процент от реализираните продажби+бонуси
- Допълнително здравно осигуряване;
- Карта „Мултиспорт” с преференциална цена;
- Осигурен служебен транспорт.

За да кандидатствате, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни съгласно Регламент (ЕС) 2016/679 и подлежат на специална защита.Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

09.03.2023

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК