Складов служител

Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим да назначим: Складов служител.

Компанията предлага:

Трудов договор;
Отлично възнаграждение;
Работно време от понеделник до петък от 09:00ч. до 18:00ч.
Корпоративно обучение;
Допълнително здравно осигуряване, след изтичане на изпитателния срок;
Развита мотивационна политика - различни отстъпки и преференциални условия за карти за спорт;
Работа в стабилна фирма с мотивиран екип.

Основни задължения:

Товаро-разтоварни операции;
Подредба, складиране и разпределение на стоки;
Заскладяване и отскладяване на стоки в складов модул;
Ежедневни инвентаризации;
Фактуриране и извършване на справки в складов модул;

Основни изисквания:

Предишен опит като складов служител или релевантна длъжност;
Високо ниво на отговорност, дисциплина и лоялност;
Компютърна грамотност - добро ниво;
Свидетелство за мотокар - предимство;
Шофьорска книжка „Б“ категория – предимство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.02.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК