ОПЕРАТОР, ПЪТНО-СТРОИТЕЛНИ МАШИНИ/ТРЪБОПОЛАГАЩИ МАШИНИ

Описание

Основни отговорности и задължения

• Управление на товарен камион(фургон) с ремарке;
• Експлоатация и обслужване на различни видове сондажни машини;
• Установяване на сондажно оборудване;
• Провеждане на сондажен процес;
• Полагане на продуктопроводи;
• Познаване на основния принцип на действие на машината; кинематиката взаимодействието и връзките между отделните части; начините за ходово и производствено управление;
• Познаване на видовете и свойствата на гориво-смазочни материали;
• Умения за работа с машините за управляемо хоризонтално сондиране, при разнообразни условия-надлъжни и напречни наклони, криви и др.

Изисквания към длъжността

• Средно образование;
• 2+ години опит на сходна позиция са предимство;
• Свидетелство за управление на моторно превозно средство с категория С + Е;
• Умения за самостоятелна работа, както и работа в екип.

Компанията предлага

• Работа с нови сондажни машини и камиони за транспорт;
• Конкурентно трудово възнаграждение с редовно изплащане;
• Постоянен трудов договор с дългосрочна заетост при 8 часов работен ден;
• Динамична и предизвикателна работа в екип;
• Възможност за професионално развитие, повишаване на квалификация и придобиване на нови умения;
• Отлична работна среда и позитивна атмосфера;
• Корпоративни мероприятия и тиймбилдинг;
• Работа с млад и динамичен екип;
• Ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Възможности за кариерно развитие;
• Въвеждащо обучение и менторство и подкрепа през първите месеци на работа;
• Карта за спорт на префенциална цена;
• Карта за оптики;
• Безплатни професионални обучения.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, България

Дата:

07.03.2023

Организация:

Райкомерс Конструкшън ЕАД

Повече информация за Райкомерс Конструкшън ЕАД може да получите ТУК