СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Ние сме „ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ“ ЕООД, фирма за подбор на персонал. Представяме на вашето внимание свободна позиция, която наш партньор предлага. Една от известните и големи компании в сферата на логистика търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента търсят отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията:

Отговорности за позицията:

Изпълнение на заявки;
Етикетиране на готова продукция в склада;
Опаковане и разопаковане на стоки в склада;
Спазване на изискванията по ЗБУТ;

Изисквания за позицията:

Средно образование;
Предишен опит не е задължителен;
Лоялност и отговорност към възложените задачи;
Екипна работа;

Компанията предлага:

Трудов договор;
Работно време – от 09:00 до 18:00 ч. – пет дневна работна седмица съгласно график за работа;
Бонус система при показани резултати;
Добра стартова заплата;
Възможност за индексиране на трудовото възнаграждение след срока на изпитване;
Възможност за развитие;
Ако позицията, представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.03.2023

Организация:

Employee Development LTD

Повече информация за Employee Development LTD може да получите ТУК