CNC оператор - самолетна индустрия

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания, отвърден лидер в производството на малки компоненти, приложими в търговската и военна авиация - търсим да назначим:

Оператор на машина - производство на самолетни компоненти

Основни задължения:
Настройване на автоматизирана машина;
Отговорност за правилната експлоатация на машината;
Задаване на необходимите параметри за работа на машината в зависимост от поръчки и работна документация;
Качествен контрол на произведените компоненти за отклонения или дефекти;
Работа с вътрешна програма след предварително обучение;
Спазване на правилата за безопасност при работа с машината.
Компанията предлага:
Много добро стартово възнаграждение на пълни осигуровки;
Социален пакет: Ваучери за храна (200 лв.) , карта за градски транспорт (пълно покритие), допълнително здравно осигуряване + включен дентален пакет.
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Работно време - Понеделник - Петък (редовна/дневни смени);
Удобна локация в близост до метро.
Изисквания към кандидата:
Опит в производство и работа с машини и оборудване ще се счита за предимство;
Завършено средно образование ;
Умения за работа с техническа документация и разчитане на чертежи;
Базови умения за работа с машини цифрово програмно управление (ЦПУ);
Умения за работа с универсален струг или абкант, или щанца, или лазер или други CNC машини ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Авиация / Летища / Авиолинии

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК