Специалист обслужване на корпоративни клиенти с английски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!
За наш клиент, глобален лидер в сферата на финансовите услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:
• Приемане на запитвания и заявки от бизнес клиенти на компанията;
• Комуникация със съществуващи и потенциални клиенти на фирмата по телефон и имейл;
• Изготвяне на презентации и периодично анализиране на клиентското портфолио;
• Работа със специализиран софтуер.

В замяна ще получиш:
• Осигурено професионално платено обучение;
• Много добро възнаграждение;
• Възможност за кариерно развитие в компанията;
• Ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа от офис на компанията в гр.София;
• Карта за градски транспорт;
• Стандартно работно време – Понеделник - Петък;
• Коледен бонус;
• Възможност за работа в млад и амбициозен екип.

Това, което очакваме от Вас, е:
• Да сте комуникативни, отговорни и мотивирани;
• Да владеете английски на разговорно ниво(Б1-Б2);
• Да имате опит в работа с клиенти;
• Добри умения с MS Office (Word, Excel, Power Point).

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК