Готвач/Помощник готвач

Компанията търси помощник готвач в обект на фирмата . Работно време - 09:00 - 18:00 ч от Понеделник до Петък
Основни задължения:

- осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции;
- отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
- помага за правилното приготвяне на храната, като спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
- познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид;
- правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
- поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- спазва Правилника за вътрешния ред Изисквания

Изисквания към кандидатите:

- Опит на подобна позиция би бил предимство, но не е задължителен;
- Основни познания в кулинарната област;
- Лъчезарни, усмихнати и енергични личности;
- Спазване на безупречна хигиена ;
- Отлични комуникативни умения;
- Сериозно и отговорно отношение към поетите ангажименти;

Нашето предложение към Вас:

- Добро възнаграждение и постоянен трудов договор;
- Коректно и навременно заплащане;

Ако сте амбициозна личност и имате желание да работите и да се развивате в международна компания, моля, изпратете автобиография, като посочите очакваното от Вас възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.03.2023

Организация:

Globe Williams

Детайли за организацията:

Повече информация за Globe Williams може да получите ТУК