СЧЕТОВОДИТЕЛ

EPIDOSIS SOFIA в офисите си в София създава нови работни места за ентусиазирани и компетентни хора с дух на сътрудничество. С над 30-годишна професионална дейност в областта на счетоводството и консултациите, компанията се разраства, увеличава човешките си ресурси и търси счетоводител на пълно работно време за офиса си в София.
Основни отговорности за длъжността:
• Познаване на счетоводно и данъчно законодателство;
• Опит в осчетоводяването на счетоводни документи и банка
• Изготвяне на дневници по ДДС и подаване на ДДС декларации;
• Изготвяне и подаване на VIES, Intrastat и статистически декларации
• Изготвяне и подаване на годишни финансови отчети и данъчни декларации;
• Извършване на данъчни услуги
Желателно но не задължително по длъжността :
• Изчисляване и администриране на работни възнаграждения -
• Извършване на назначавания, преназначавания и освобождаване на служители;
• Изготвяне на декларации към НАП и НОИ, подаване на болнични листа;
• Изготвяне на служебни бележки и справки;
• Оформяне на трудови книжки.
Необходимите знания и умения за позицията :
• Магистърска или Бакалавърска степен от местна или еквивалентна чуждестранна институция със специалност Финанси или бизнес администрация
• Доказан опит като счетоводител
• Много добри познания по английски език
• Отлични компютърни умения
• Отлично познаване на данъчното законодателство
• Отлични комуникационни и организационни умения
• Комплексно управление - обслужване на клиенти по данъчни въпроси
• Точност и бързина при използването на счетоводни програми
• Екипен дух
• Опит по ТРЗ желателно

Условия за работа:
• Стимулиращо заплащане в зависимост от квалификацията
• Непрекъснато обучение чрез семинари
• Динамична и приятна работна среда
• Възможности за развитие

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Обществени услуги
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.03.2023

Организация:

EPIDOSIS SOFIA

Детайли за организацията:

Повече информация за EPIDOSIS SOFIA може да получите ТУК