ЕЛЕКТРОКАРИСТ

Описание

Търсим ЕЛЕКТРОКАРИСТИ, които да станат част от нашият екип.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва товаро-разтоварни дейности;
• Подрежда приетата в склада стока;
• Отговаря за правилното складиране и съхранение на стоката;
• Грижи се за поверената му техника;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит на сходна позиция.
• Правоспособност за управление на електрокар. Управление на високоповдигач е предимство
• Умения за работа в екип.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно застраховане, Коледен и Великденски бонус, еднократен паричен бонус при раждане на дете и сключване на брак, безплатно кафе и минерална вода, бонус „Препоръчан служител“, месечни инициативи за сплотяване на екип, тиймбилдинги и Коледни партита, фирмен футболен отбор и др.
• Отлични условия за работа в климатизиран склад.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.03.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК