Складов работник

Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен в eдна от най-големите индустрии в света.

Изисквания:
- енергична и позитивна личност
- чувство за отговорност
- минимум средно образование;
- подрежда склад;
- опит на подобна позиция е предимство.

Отговорности:
- Получаване и обработка на входящи запаси и материали;
- Избиране и запълване на поръчки от запасите;
- Пакетиране и изпращане на поръчки до клиентите;

Компанията предлага:
- стабилна работа в утвърдена фирма на пазара;
- конкурентно заплащане;
- приятна работна обстановка;
- стандартно работно време 09:30 - 18:30.

Локацията е съсредоточена в района на "Военна рампа".

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

30.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК