Организатор корпоративни събития и тиймбилдинг мероприятия

Търсим Организатор на корпоративни събития и тиймбилдинг мероприятия.

Задължения:

Участва активно в създаването, подготовката и организирането на събитието и на тиймбилдинг игрите ;
Участва активно по време на провеждане на събитието;
Участва при провеждането на тиймбилдинг програмите като модератор на игри;
Участва в подготовката на необходимото материално обезпечаване за всяко събитие;

Изисквания:

Задължителен опит в организирането и воденето на корпоративни събития;
Задължителен опит в създаването и организирането на тиймбилдинг игри;
Задължителен опит като модератор на игри;
Английски език добро ниво писмено и говоримо – задължително;
Работа с компютър (MS Office - Word, Excel, Power Point) – задължително;
Възможност за кратки пътувания в страната и чужбина;
Интерес към Събитиен Мениджмънт;
Организатоски способности с оглед планиране на време, ресурси, документация;
Комуникативност;
Проактивно отношение към текущи проекти и задачи ;
Креативни умения;
Умения за работа в екип;
Желание да създава нови услуги и да реализира проекти;
Спортуващи активно с интересни увлечения - колоездене, рафтинг, скално катерене и др.

Условия:

Интересна и динамична работа;
Приятелска работна среда;
Възможност за гъвкаво работно време;
Заплащане на проекта база;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Забавление

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.06.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК