Водещ одитор ISO 37001

ОТС БЪЛГАРИЯ ЕООД търси Водещ одитор за оценяване на "Система за управление за борба с подкупването" (ISO 37001).

Описание на длъжността:
Планира, провежда и документира одити на "Система за управление за борба с подкупването" в съответствие с изискванията на стандарт ISO 37001.

Изисквания:
Сертификат за водещ одитор (40 часа обучение за водещ одитор по регистрирана програма за ISO 37001).

За Водещ одитор: минимум три пълни одита с не по–малко от 15 дни одиторски опит като водещ одитор за система за управление за борба с подкупването.

Задължения и отговорности:
• Подготвя, планира, провежда и документира одитите на системите за управление на заявителите в съответствие с ISO 37001;
• Да е запознат със стандарт БДС EN ISO/IEC 17021-1:2015;
• Да се явява подготвен за съответния одит, като се запознава предварително с актуалната нормативна уредба;
• Да оценява само онези дейности на заявителя, които са заявени в обхвата на сертификация;
• Да опазва професионалната и търговска тайна;
• Да дава експертните си оценки независимо, безпристрастно и непредубедено;
• Да посещава редовно обученията планирани от ОТС;
• Да следи за професионално си развитие.

Компанията предлага:
• Отлични възможности за разширяване на квалификациите и професионално развитие в рамките на компанията.

Изискван профил на кандидата:
• Добри комуникативни умения и взаимодействие с одиторския екип и с клиентите;
• Да има професионален, позитивен и екипно ориентиран подход;
• Мотивиран, с отлични междуличностни и комуникативни умения;
• Да може да работи спокойно и ефикасно под натиск.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете актуална автобиография.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Граждански

Категория:

Консултантски услуги

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Христо Белчев № 12

Дата:

11.05.2023

Организация:

OTC България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за OTC България ЕООД може да получите ТУК