СКЛАДОВ РАБОТНИК- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш лоялен партньор – иновативна производствена компания в хранително-вкусовата индустрия, търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията:

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Основни задължения и отговорности:
Извършване на товаро-разтоварни дейности;
Приемане и складиране на стоки и материали;
Придвижване на стоката до зоната за товарене;
Работа със складова техника;
Организиране подреждането и товаренето на готова продукция за експедиция;
Изпълнение на възложените от ръководството работни задачи.

Изисквания:
Средно образование;
Предишен опит на позицията минимум 1 година;
Свидетелство за управление на ричтрак или опит;
Опит в работата със складова програма;
Опит при обработка на палета и стелажиране;
Готовност за работа на 8-часови смени.

Компанията предлага:
• Конкурентно трудово възнаграждение;
• Бонусна система;
• Ваучери за храна в рамер на 200лв;
• Допълнително здравно осигуряване.

В случай, че нашето предложение представлява интерес за вас, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК