МОНТЬОР - ШЛОСЕР

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори, международна компания за производство и дистрибуция на продукти от стъкло, търсим да назначим отговорен и мотивиран кандидат с опит за позицията:

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение;
Трудов договор и реални осигуровки;
Допълнително здравно осигуряване;
Допълнителен годишен бонус;
Допълнителен социален пакет - ваучери за храна.
Изисквания:
Средно или средно – специално образование;
Умение за използване на ръчни инструменти;
Усет към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.

Задължения:
Извършва подготовка на работното място, машините, съоръженията и инструментите за работа;
Изработва и ремонтира детайли и конструкции с различна сложност;
Разчита конструктивни чертежи, технологични и маршрутни карти, използва правилния набор от инструменти при обслужване на оборудването;
Борави с ръчни и настолни металообработващи машини и инструменти, спазвайки технологичните и безопасни норми;
Изпълнява текущите разпоредби на прекия ръководител.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК