СЕРВИЗЕН ТЕХНИК - ПОДРЪЖКА И СЕРВИЗ НА ВЕНДИНГ МАШИНИ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, водеща компания която се занимава с вендинг машини, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Компанията предлага:

5 дневна работна седмица;
8 часов работен ден;
Дългосрочен ангажимент;
Пълни осигуровки върху реална работна заплата, плюс бонус ежемесечен;
Коректно изплащане на месечни възнаграждения без забавяне;
Фирмено обучение;
Професионален екип;
Коректен начин на работа.
Изисквания за позицията:

Средно техническо образование;
Валидна шофьорска книжка, чиста;
Основна компютърна грамотност, вкл. работа с електронна поща (имейл) и специализиран софтуер;
Основни отговорности и задължения:

Опит като техник, Ел., кафе машини, вендинг машини;
Настройка и поддръжка на оборудване;
Умения за работа с клиенти;
Енергична и комуникативна личност;
Умения за работа в екип;
Желание за развитие.
Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК