ШИВАЧ/ШИВАЧКА

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Компанията предлага:
Добро стартово възнаграждение;
Пет дневна работна седмица на 8-часов работен ден;
Много добри условия на труд;
Дългосрочна ангажираност;
Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Предишен опит мин. 5 години;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
Работа с оверлог и други видове шевни машини е предимство;
Доказан опит и бързина при ушиване на различен вид изделия от изкуствена еластична материя;
Способност за виждане на детайли и знаци, за постигане на задачите по ефективен начин и безопасно;
Отговорности на позицията:
Работа на шевна машина;
Подготвяне на изделието за шиене;
Избор на правилният режим на работа на машината съобразно утвърдената технология;
Поддържане в добър вид и калибриране поверената машина;
Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби;
Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 1900 лева на месец

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК