СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

Компанията предлага:
Постоянна работа на трудов договор във водеща компания в областта на дистрибуцията на бързооборотни стоки;
Ваучери за храна в размер на 200 лв;
Работно време от 8.30 до 17.30 ч, петдневна работна седмица;
Фирмено обучение;
Удобен транспорт: автобус № 81, преминаващ през ж.к. Люлин, ж.к. Обеля, метростанция „Сливница“.

Изисквания:
Висше образование;
Английски език - работно ниво;
Компютърна грамотност – MS Office( добро владеение на Excel);
Способност за поемане на натоварвания и бърза реакция;
Комуникативност и способност за работа в екип.

Отговорности:
Следене, анализ, управление и поддържане на оптимални складови наличности;
Планиране, изготвяне и изпращане на поръчки към доставчици;
Организиране на транспорт и застраховка на стоките.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2100 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК