Специалист Обработване на Клиентски Запитвания по Чат и Имейл с Италиански, Нидерландски или Немски- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция: Консултант клиентски запитвания по чат и имейл с италиански език или немски език

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:

• Поддържане на писмена комуникация с клиенти относно въпроси свързани с на акаунти, плащания, актуализации и нулиране на пароли;
• Съдействие при разрешаване различни въпроси и проблеми;
• Работа със специализирана система;
• Поддържа база данни на компанията.

В замяна компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Страхотна бонусна система;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Ваучери за храна;
• Ваучери за такси;
• Приятна работна среда;
• Мултиспорт карта;
• Вътрешно обучение;
• Страхотна локация на офиса в Пловдив;
• Гъвкаво работно време;
• Млад и приветлив екип;
• Реални шансове за професионално развитие в една от най-новите компании на българския пазар.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Отлично владеене на Италиански език / Немски език / Нидерландски език и Английски език;
• Предишен опит в обслужването на клиенти е плюс;
• Възможност за работа на смени;
• Отлични комуникативни умения;

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Италиански език, Холандски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК